Флеш Мебел Женевиев Пк. Современа Црна Винил Прилагодлива Висина Барстол Со Вертикален Бод Задно Седиште И Хромирана Основа

Флеш Мебел Женевиев Пк. Современа Црна Винил Прилагодлива Висина Барстол Со Вертикален Бод Задно Седиште И Хромирана Основа

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Елегантни и стилски ќе бидат зборовите на оваа елегантна прилагодлива висина барстол. Одликувајќи се со прекрасен црн винил тапацир во класична нијанса со хромирана основа, овој дизајнерски стол ќе го подобри изгледот на вашиот декор и ќе даде атрактивна изјава во секој дом. Вртливото седиште што се прилагодува на висината се прилагодува од шалтер до висина на шипката со рачката што се наоѓа под седиштето. Хромираниот потпирач за нозе ги поддржува вашите стапала, истовремено обезбедувајќи современ шик дизајн. За да помогне во заштитата на вашите подови, основата има вграден пластичен прстен. Флеш Мебел Женевиеве 2 Пк. Современа Црна Винил Прилагодлива Висина Барстол со Вертикален Бод Назад/Седиште и Хромирана Основа. Комплет од 2 Современи Прилагодливи Столици за Вртливи Шипки. Дизајн Со Низок Грб. Црн Винил Тапацир. Вертикална Линија Дизајн Тапацир. Обложено Седиште со Пена Противпожарна Пена КАЛ 117. 360 Степен Вртливо Седиште. Седиштето за Подигнување на гас се прилагодува од Бројач на Височини на Шипки. Потпирачот за нозе обезбедува подобро искуство за седење. 17.625" Тркалезна Хромирана Основа. Дизајниран Само За Станбена Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 16,5"W x 19,5" D x 33,75-42,25 "H; Големина На Седиштето : 16,5" W x 13,5 "D x 24,75-33,5" H; Големина На Грбот : 16,5"W x 10" H.

Параметри на производот

Стоката во категоријата