Меандрирачка Река Со Есенска Шума Врамена Слика Платно Уметност Печатење

Меандрирачка Река Со Есенска Шума Врамена Слика Платно Уметност Печатење

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Оваа извонредна Есенска Шума Со Меандрирана Платнена Уметност Во Рамка На Реката носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен со мастило со супериорен квалитет, отпорно на бледнее бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената платнена уметност конечно е инсталирана во дрвена пловечка рамка. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. Овој отпечаток од платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинско чувство за уметничка галерија. Памучно платно со врвен квалитет. Пристигнува подготвен да висат на ѕидот. Карактеристики : Стил : Езерска Куќа. Предмет : Пејзажи, Шарм На Земјата. Боја : Зелена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата