Пинекрофт Нови Визии Контура Стакло Штала Врата за 32w 80 Отворање Големина

Пинекрофт Нови Визии Контура Стакло Штала Врата за 32w 80 Отворање Големина

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Чисти И Класични линии. Вратата Од Контурната Стаклена Штала нуди полу-приватност додека дозволува светлината да се филтрира. Совршен за семејната соба, канцеларија или бар. Нови Визии Контура Стакло Штала Врата : Подготвени за инсталирање. Нетранспарентна и јасна стаклена врата со четкана завршна патека и хардвер со никел. Комплет доаѓа со врата, песна, монтажа хардвер и рачка. 3/8"дебело стакло. Достапно во 30", 32" или 36" ширини за висината од 80". Достапно во 36 "x96". Должината на патеката е 78-7/8".

Параметри на производот

Стоката во категоријата