Титаниум Полиран ЖЛЕБ ЦЗ Прстен

Титаниум Полиран ЖЛЕБ ЦЗ Прстен

Во магацинот.
DEN 477.12
Тековен:

Заврши : Полиран Камен Тип_1 : Кубни Цирконија (ЦЗ)Бенд Ширина : 4 mm Material : Основно : Титаниумстоун Третман_1 : Синтетички Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстениматеријал : Примарна Боја : Тип На Сивило : Свадба Bandsstone Создавање Метод_1 : Синтетички UPC 191101557224 Тип На Производ : Накит - Тип на накит : Прстени-Прстен Тип : Свадба Бендови-Материјал : Основно : ТИТАНИУМ-Материјал : основно-боја : сива - финиш : Полиран-Бенд Ширина : 4 Мм-Камен Тип_1 : Кубни Цирконија (Цз)- Камен Создавање Метод_1 : Синтетички-Камен Третман_1 : Синтетички.

Параметри на производот

Стоката во категоријата