Уметнички Ткајачи Алфреско Граничи Тркач Област Килим, Изгорени Портокал, 10.75 '7.5'

Уметнички Ткајачи Алфреско Граничи Тркач Област Килим, Изгорени Портокал, 10.75 '7.5'

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Направете ја современата граница со пруги и внатрешноста со цврста боја на Килимот Алфреско Што Се Граничи Со Сурија добар натпревар со вашиот простор со избирање од достапната боја. Користете го овој тепих во затворени простории или надвор. Изработен е од полипропилен за издржливост и лесна нега, плус доаѓа во вашиот избор на достапни големини. Машина Ткаени Во Египет со 100% Олефин. Функционалниот куп не овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Стилот на домашен декор на викендицата обезбедува совршена недооценена основа за секоја просторија, со фокус на удобност и релаксација. Совршен за секој надворешен амбиент : покрај базен, покриен двор, двор или палуба. Лесно може да се префрли внатре во домот за да работи совршено во игротека или трпезарија. Оваа колекција на килими е создадена имајќи ги предвид елементите на отворено. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево! За да го продолжите животниот век на вашиот килим, често ротирајте и користете надворешна подлога за тепих за да овозможите циркулација и одводнување на воздухот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата