Јена Делагротаља: Космички Хороскопски-Јарец Ѕид Постер, 22.375 34

Јена Делагротаља: Космички Хороскопски-Јарец Ѕид Постер, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни Јена Делагротаља : Космички Хороскопски-Јарец Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Јена Делагротаља : Космички Хороскопски-Јарец Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Параметри на производот

Стоката во категоријата