Лукс® Женски Бран Риптидни Сандали

Лукс® Женски Бран Риптидни Сандали

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Земете сончеви денови во Мук ЛУКС® Женски Бран сандали. Со прилагодливи ремени и лесна конструкција, овие сандали со дезен ви овозможуваат да ја ставите најдобрата нога напред без разлика на се. . Избришете со влажна крпа. Не избелувајте. Легнете рамно за да се исуши. Увезени. - Лесен Внатрешен/Надворешен Ѓон. - 100% Полиуретански Горен Дел. - 100% Полиестерска Обвивка. - Текстура Влошка. - Прилагодливи Ремени. - Ева Инсол. - Американски Женски Големини 6-11. - Повеќе Опции За Боја шарени шарени ремени за нозе. Текстура влошка. Лесен ѓон.

Параметри на производот

Стоката во категоријата