Ступел Вие Сте Толку Сакани Цветаат Божури Ботаничко И Цветно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Ступел Вие Сте Толку Сакани Цветаат Божури Ботаничко И Цветно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Цвет, Цветни, Цвет, Божур, Вие Сте Толку Сакани. Дизајн На Лиза ларсон

Параметри на производот

Стоката во категоријата