Каранфил Дома Модата Ретро Градина 52 90 Винил Фланелен Поддржан Чаршав

Каранфил Дома Модата Ретро Градина 52 90 Винил Фланелен Поддржан Чаршав

Во магацинот.
DEN 302.08
Тековен:

52" х 90" Винил Чаршав со фланелна подлога, име на партнер : Ретро Градина нашите 52" широки х 90 " долги, Врвни квалитетни фланелни задни Чаршафи се направени со исклучително издржлив, врежан винил кој лесно се чисти и се обложува на дното Со Полиестерска Фланелна Подлога за да се спречи несакано лизгање. Овде е прикажана нашата шема "Ретро Градина".

Параметри на производот

Стоката во категоријата