Принглс Чедар Сирење Компир Чипс Чипс, 5. оз

Принглс Чедар Сирење Компир Чипс Чипс, 5. оз

Во магацинот.
DEN 47.68
Тековен:

Што доаѓа по" поп " на Принглс чедар сирење може? Остриот, погоден вкус на компир зачинет со вулгарен вкус. Генијално обликувани Прингли чедар сирење компир чипс се неверојатно лесни, крцкави и никогаш мрсни. Совршени за споделување, овие чипови пукаат од врвна вулгарна добрина. Со удобната, пренослива конзерва, лесно е да креирате свои моменти за грицкање секаде, секогаш кога; Земете платно како пик-ме-ап за после училиште или спакувајте во училишни кутии за ручек. Донесете ги овие закуски во времето на игра и спакувајте неколку за другите обожаватели На Принглс. Скријте ја оваа закуска во секое време во вашата работна маса или оставата, чајната кујна за да уживате во секое време. Споделете Прингли на вашето следно готвење или СКАРА за да го зголемите вкусот и забавата меѓу семејството и пријателите. Фатете ги рацете На Принглс чедар сирење компир чипс за неодоливо искуство со вкус што ве тера да се враќате, магацинот по магацинот. Полица-Стабилна/ Амбиент. Соја/Соја-Фрипринглс Чедар Сирење Компир Чипс Чипс, 5,5 мл : Чудак до грицкање моменти со неверојатно вкусен вкус и крцкави облик На Принглс чедар сирење компир чипс; Полица-Стабилна/ Амбиент. Оригиналниот, редење компир јасни чипови зачинети со вкус на чедар сирење од работ до работ. Секогаш вкусни, никогаш мрсни закуски; Кошер Млечни Производи; Содржи состојки од млеко и пченица. Уживајте во овие лименки со споделена големина за време на играта, семејна филмска ноќ, скара или како закуска во секое време; опциите за закуска што се редат се бесконечни. Вклучува една конзерва од 5,5 мл готови Прингли Чедар Сирење Компир Чипс; Спакувано за свежина и одличен вкус. Соја/Соја-Бесплатно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата