Вокер 921-Одговара изберете: 2002 - ЈАГУАР Х-ТИП, 2003 - ЈАГУАР С-ТИП

Вокер 921-Одговара изберете: 2002 - ЈАГУАР Х-ТИП, 2003 - ЈАГУАР С-ТИП

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Производите на вокер почнаа да ги снабдуваат потребите на системот за гориво на автомобилската индустрија во 1946 година. Денес Вокер е еден од најголемите, приватни производители на компоненти на системот за гориво и сензори за мотори и им служеше на потребите на светскиот автомобилски резервен пазар. Ние сме посветени на снабдување на производи произведени за да ги исполниме или надминеме стандардите И спецификациите НА ОЕМ. Овој напор е поддржан од нашиот сопствен персонал за производство, управување со производи и инженеринг за да се осигураме дека е одржуван и точен во производството на квалитетни делови, апликации за возила, листови со инструкции и техничка поддршка. Нашите производи вклучуваат Комплети За Поправка На Карбуратор и Вбризгување Гориво, Сензори за Кислород и други производи за Управување Со Моторот, Како Што Се Сензори за Положба на Гас, Сензори За Камери и Коленесто Вратило, Инјектори за Гориво, Жици за Свеќички и Дихтунзи. КАКО сертифицирана компанија ISO 9001/IATF16949, ние сме посветени на снабдување на производи со највисок квалитет. Вокер 921-2084 Одговара Изберете : 2004-2008 ЈАГУАР Х-ТИП 6 Цил 3 Л 2002-2003 ЈАГУАР Х-ТИП 6 Цил 2,5 Л 2003-2008 ЈАГУАР С-ТИП 6 Цил 3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Параметри на производот

Стоката во категоријата