Дел Хатсон Дизајнира Индустриски Грејс Од Темни Ореви Завиткајте Лебдечки Полици Поставени од 2

Дел Хатсон Дизајнира Индустриски Грејс Од Темни Ореви Завиткајте Лебдечки Полици Поставени од 2

Во магацинот.
DEN 959.84
Тековен:

Покажете ги вашите фотографии и омилени предмети за декор На Индустриските Полици За Пловечки Ѕидови Дел Хатсон - Комплет од 2 За да го ревитализирате вашиот простор и да ви дадете повеќе простор за прикажување. Овој сет на пловечки полици е изграден од борово дрво со индустриски загради изработени од висококвалитетен челик, додавајќи ја нивната рустикална привлечност. Овие лесни за инсталирање полици доаѓаат со потребниот хардвер за инсталација. Дел Хатсон Внесувајќи ги своите рачно изработени дизајни во вашиот дом, дизајните на хатсон во сопственост на семејството и управувани (дел)се стремат да додадат уникатен допир на рустикален стил на секое парче. Брендот кој постојано се развива, (дел)Хатсон Дизајнира ветува дека ќе вклучи нови трендови, бои и стилови во своите производи, што го прави секое парче навистина единствено. Предводени од декор upcyclers со сериозно око за стил, (дел)Хатсон Дизајни го подобрува вашиот дом со низа внимателно изработени украсни предмети. Изберете од достапни големини. Полици од борови дрвја со индустриски загради изработени од висококвалитетен челик. Изберете од достапни завршетоци. Индустриски, рустикален стил. Прикажете фотографии, декор и вештачки растенија!. Лесно инсталација - виси хардвер вклучени. Рачно изработени ВО САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата