Raybestos 980161R Професионална Одделение Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2005 - ТОЈОТА ТАКОМА, 2003-TOYOTA 4RUNNER

Raybestos 980161R Професионална Одделение Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2005 - ТОЈОТА ТАКОМА, 2003-TOYOTA 4RUNNER

Во магацинот.
DEN 2954.56
Тековен:

Диск Сопирачка Роторот Одговара Изберете : 2005-2007 ТОЈОТА ТАКОМА 2003-2007 ТОЈОТА 4РУНЕР 2007 ТОЈОТА ФЈ КРСТОСУВАЧ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите . Напредната Технологија е идеална за тешки должности, возен парк, ентузијаст и возила со високи перформанси. Тие се отпорни на корозија и обезбедуваат лесна инсталација. Изберете Го Роторот Raybestos Што Е Соодветен за Вас Без оглед на марката и моделот на вашето возило, имате неколку опции при изборот на ротори Raybestos. Рејбестос Напредна ТехнологијаОбезбедува најдобро решение за бучава што ги исполнува или надминува очекувањата НА ОЕ за да обезбеди најдобри перформанси и издржливост во класата. Роторите На Диск Сопирачките рејбестос се дизајнирани да обезбедат одлично сопирање.Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за сопирачки. Ненасочната завршница на земјата значи дека е подготвена да се инсталира веднаш надвор од кутијата. Професионалната Оценка е идеална за секојдневни ситуации при возење и вклучува многу апликации за решавање проблеми.

Параметри на производот

Стоката во категоријата