Богатствата На Каролина Корнски Повторно Мачка Љубов Вратата Мат

Богатствата На Каролина Корнски Повторно Мачка Љубов Вратата Мат

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете Мијалник за Напојување. Не користете средство за чистење што произведува пена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата