Дизни Пиксар Неверојатните-Еден Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Дизни Пиксар Неверојатните-Еден Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Овој Тренд Меѓународен Дизни Пиксар Неверојатните 2-Еден Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународен Дизни Пиксар Неверојатни 2-Еден Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Параметри на производот

Стоката во категоријата