Блејзер Блескаво Овален Клиренс И Комплет За Странични Маркери-12-Пк Модел# Ц487ЦАК

Блејзер Блескаво Овален Клиренс И Комплет За Странични Маркери-12-Пк Модел Ц487ЦАК

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

Хопкинс Влечење Решенија12 парче тенок линија клиренс светлосен комплет е дизајниран да одговара на применливите американски fmvss108 и канадски стандарди за безбедност НА CMVSS. Комплетот нуди 12 килибарни светла со низок профил плус хардвер за ожичување и монтирање — се што ви треба за брзо и лесно инсталирање. Секое светло доаѓа со заменлива леќа за прицврстување и заптивка за монтирање за заптивка за вода. Обликуваното пластично куќиште и издржливата леќа обезбедуваат заштита од сите временски услови од корозија. Светлината се монтира на 2 3/4во. центри и може да се монтираат вертикално или хоризонтално. Светилки По Светлина (количина.) : 1, Тип На Монтирање : Вклучен Е Завртка, Хардвер За Монтирање : Да сијалица за Замена #194работи со 12v системскит вклучува : 12 маркерски светла, жици и хардвер за монтирање секое светло има заменлива леќа и држачи за површината на сијалицата на 2 3/4во. центридимензии : 3 1/2во.В х 1 1/8ин.Х х 1ин.Основи за дизајн со единечна жица преку хардвер за монтирање комплетот за светло за растојание од 12 парчиња е дизајниран да одговара на применливите стандарди ЗА безбедност НА САД FMVS108 и Канадските cmvss. Комплетот нуди 12 килибарни светла со низок профил плус хардвер за ожичување и монтирање - се што ви треба за брзо и лесно инсталирање. Секое светло доаѓа со заменлива леќа за прицврстување и заптивка за монтирање за заптивка за вода. Обликуваното пластично куќиште и издржливата леќа обезбедуваат заштита од сите временски услови од корозија. Светлината монтира на 2-3/4 во. центри и може да се монтираат вертикално или хоризонтално. Клиренс Страна Маркер Светлината Комплет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата