Бамбини Краток Ракав Еден Пакет

Бамбини Краток Ракав Еден Пакет

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Бамбини Ракав Едно Парче направено од 100% плетена ткаенина од памучно ребро, овие меки и пријатни бели кратки ракави се апсолутна неопходност за одржување на скапоценото малечко на мама подвижно и удобно.• 100% Плетен Материјал Од Памучно Ребро За Удобност И Дишење• Деколте За Рамо Што Може Да се Прошири За Да Помогне Многу Полесно Да Се Повлече Облеката Над Главата На Бебето• Затворањето На Дното Е Погодно Поставено Напред За Брзо Менување• Отворањето На Ребрести Нозе овозможува Совршено Вклопување• Машинско Перење/Сушење На паѓање• Достапни Големини : NB, S, M, L Бамбини Краток Ракав Едно Парче 5 Пакување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата