Уникатен Разбој Хелиос Утопија Килим Бургундско Сино 3' 3 5' 3 Правоаголник Граница Традиционален Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Хелиос Утопија Килим Бургундско Сино 3' 3 5' 3 Правоаголник Граница Традиционален Совршен За Дневна Соба Кревет

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Од Колекцијата Утопија, овој извонреден килим ќе ги радува вашите ентериери во примамливи обрасци! Прекрасната мешавина од живописни и темни тонови низ тепихот ќе усогласи огромен број стилови за да ги поврзете вашите простори. Не само слој на топлина, парчето е исто така со цврста градба и ќе ги држи нозете подалеку од студениот под уште многу години! Ако органската organетика е она што го барате, овој килим ве покри!. Карактеристики на производот : боја(И) : бургундска црвена, беж, темносина, кафеава, светло сина, тен и златна. Машината направи среден куп. Поддршка : да. Традиционален стил медалјон шема правоаголна површина килим. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Користете подлога за тепих за да го намалите лизгањето и лизгањето. Тепих рампа продаваат одделно. Се препорачува само за внатрешна употреба. Произведено Во Турција. Инструкции за нега : место чиста само. Редовно вакуумирање. Користете средство за чистење теписи, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, притоа притискајќи на килимот-земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, притоа притискајќи надолу врз браздата. Димензии : 3.25 'широк х 5.25' долг. Висина на купот : 0,33". Материјал(и) : полипропилен. Поддршка : јута Бургундска црвена и беж правоаголна област фрли килим. Се одликува со медалјон шема; машина ткаени средни куп дизајн. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Се препорачува само за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тепихот е широк 3,25 стапки и долг 5,25 стапки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата