Ханес л ' егс Женска Секојдневна Контрола Врвни Хулахопки, Пар

Ханес л ' егс Женска Секојдневна Контрола Врвни Хулахопки, Пар

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Оригиналните л ' јајца ги контролираат врвните хулахопки..нудејќи непречено вклопување и постојана удобност по многу практична цена. Проѕирната најлонска нога изгледа прекрасно, дење или ноќе. Елегантен контролен врв нежно го слабее стомакот, колковите и задниот дел. Засилена Гаќичка За Прсти : 90% Најлон, 10% Спандекс;Нога : 81% Најлон, 19% Спандекс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата