Викерман Г Фацетирани ПРЕДВОДЕНА Сина Замена Сијалица Е .45В

Викерман Г Фацетирани ПРЕДВОДЕНА Сина Замена Сијалица Е .45В

Во магацинот.
DEN 194.40
Тековен:

Викерман Г50 ПРЕДВОДЕНА Сина Фацетирана Замена Сијалица. Чувајте Ги Вашите Празнични Светла светли со Оваа Сијалица ЗА Замена ПРЕДВОДЕНА Од Г50 СО Е17/Ц9 Никел База,.45 Вати, Затемнет Викерман Г50 ФАЦЕТИРАНИ ПРЕДВОДЕНА Сина Замена Сијалица Е17 .45В.

Параметри на производот

Стоката во категоријата