Леао Лав Спорт ХП 215 65Р 99Х А С Гума За Изведба Одговара: - Фолксваген Тигуан Комфортлајн , - Фолксваген Тигуан Комфортлајн

Леао Лав Спорт ХП 215 65Р 99Х А С Гума За Изведба Одговара: - Фолксваген Тигуан Комфортлајн , - Фолксваген Тигуан Комфортлајн

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Leao Lion sport HPFEARTECTURES И Бенефиции Цело време влечењенамалено ниво на бучава од патиштата подобрена контрола преглед Liao Lion SPORT HP е гума за изведба и високи перформанси во текот на целата сезона произведена за патнички возила и Теренци.Гумата промовира вишок(повеќе..) Големина : 215/65Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2020 Фолксваген Тигуан Iq Drive 2023 Фолксваген Тигуан Highline R-Line и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата