Мамби Еднострана Хартиена Подлога 8 Х8 24 Пкг-Свесност За Рак На Дојка

Мамби Еднострана Хартиена Подлога 8 Х8 24 Пкг-Свесност За Рак На Дојка

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Јас И Моите Големи Идеи-Мамби Еднострана Хартиена Подлога : Свесност За Рак На Дојка. Совршен додаток на вашиот следен проект за изработка на хартија! Овој пакет содржи дваесет и четири листови од 8х8 инчи во дванаесет избрани дизајни. Увезени. Мамби Еднострана Хартиена Подлога 8 " Х8 " 24/Пкг-Свесност За Рак На Дојка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата