Гудкук 9.5 Нерѓосувачки Челик Компир Машина И Месо Хеликоптер Алатка, Сребрена Црна

Гудкук 9.5 Нерѓосувачки Челик Компир Машина И Месо Хеликоптер Алатка, Сребрена Црна

Во магацинот.
DEN 175.84
Тековен:

Донесете висококвалитетни гаџети во вашата домашна кујна со Машината За Компири Good Cook. Дизајнирана имајќи ги предвид домашните готвачи, оваа алатка за машина го олеснува кашањето варен компир, јаболка за сос од јаболка, авокадо за гуакамоле, разградување блокови сирење, распаѓање мелено говедско месо во тавата и многу повеќе. Неговата долга должина од 9,5 инчи обезбедува оптимална контрола и потпора при матење, а удобната рачка со заоблен крај го олеснува држењето. Изграден со тешка жица од нерѓосувачки челик, овој машина слободно ја испасира и ослободува храната и се спротивставува на боење за долготрајна издржливост. По употреба, тоа е машина за миење садови безбедно за брзо и лесно чистење. Повеќе од 30 години, Гудкук ги создаде алатките што го направија животот во кујната полесен и попријатен. Како што растевме, се трудевме да останеме во тренд и постојано да вметнуваме повеќе функции и вредност во нашите производи за прибор. Се гордееме со фактот дека производите На Гудкук се користат секој ден и дека нашето име е препознаено како корисен ресурс што обезбедува производи, рецепти и инспирација за домашни готвачи низ Америка. Извадете варен компир од врела вода и испасирајте го во пире од компири. Свежите состојки изгмечете ги во безбедна конзистентност за храна за бебиња. Изгмечете јаболка за да направите сос од јаболка или авокадо за да направите гуакамоле. Може да се користи како хеликоптер за месо за распаѓање на мелено говедско месо во тавата. Издржливи жици од нерѓосувачки челик без напор ја кашаат и ослободуваат храната. Отпорен на дамки и мирис за долготрајна употреба што издржува тешко матење. 9,5 " должина и ergономска рачка со заоблен крај обезбедува максимална моќност. Машина за миење садови безбедно за брзо и лесно чистење по употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата