Насловна Суштина Перси Пресврт Јазиче Воил Проѕирен Прозорец Пар

Насловна Суштина Перси Пресврт Јазиче Воил Проѕирен Прозорец Пар

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Омекнете го вашиот простор Со Домашната Суштина Persis Пресврт Јазиче Voile Чиста Прозорец Пар. Овој мек панел пар обезбедува едноставно и воздушно ажурирање на вашиот декор, со својата лесна воилна проегирна ткаенина и пондериран раб за обезбедување лесно обвивка и движење. Врвот НА јазичето DIY twist создава прекрасни и нежни набори за допир на стилски декоратор. Перење во машина и лесен за закачување, овој пар на панели на прозорци е совршен сам по себе за мек филтер или слој со други за драматичен ефект. Се вклопува до 1,25" дијаметар прачка. Насловна Суштина Перси Пресврт Јазиче Воил Проѕирен Прозорец Пар : Прозорец Панел Пар. Достапна Големина : 50 "W x 63 " L, 50"W x 84"L, 50"W x 95" L. 100% Полиестер. Изопачено Јазиче Самостојна Завршна Завеса За Прозорец. Мала Тежина Цврст Воил Проегирен Домашен Декор. Користете Го Сам Или Спарете Со Други Панели За Завеси. Машина За Перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата