Колекција Џамила Веганска Кожна Женска Чанта за Рамо Од Миа К., Браун Комбо

Колекција Џамила Веганска Кожна Женска Чанта за Рамо Од Миа К., Браун Комбо

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Торбата За Рамо Јамамила Од Колекцијата МКФ Од Миак. ќе биде вашата нова омилена секојдневна чанта. Оваа женска чанта за рамо има стил со два оддели со предвремено затворање, што го прави лесен и удобен за отворање и затворање. Со текстуриран стил на материјал за мешање на вештачки крок, оваа торба има рачно насликани рабови, прилагодлив ремен за удобно носење и внатрешни џебови за држење мали основни работи. Материјал : Веганска Кожа. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Надворешни димензии : 10" W x 10" H x 5" D; 22 " рачка капка. Надворешни карактеристики : Предвремено затворање; текстурирана вештачка завршница со рачно насликани рабови. Внатрешни карактеристики : два внатрешни џебови; 1 внатрешен џеб со патент. Женска Колекција Мкф Џамила Веганска Кожна Торба за Рамо Од Миа К.

Параметри на производот

Стоката во категоријата