Сквишмалоус Јуниор Михаела Леопард Влечки, Големини 13 1-4 5

Сквишмалоус Јуниор Михаела Леопард Влечки, Големини 13 1-4 5

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Запознајте Ја Михаела Леопардот таа сака птици, меурчиња и бејзбол. Михаела волонтира во локално засолниште еднаш месечно и се врзува за да ги научи птиците "те молам", "благодарам" и " домашно трчање!'Тинејџерките ќе се забавуваат носејќи шарени леопард печатени крцкави меки влечки. Достапно во двојна помлади големини 13-5. 100% ПОЛИЕСТЕР МЕКА ВЕЛУР ВРАТОВРСКА-БОЈА ЛЕОПАРД ПЕЧАТЕЊЕ. 100% ПОЛИЕСТЕРСКИ МЕК БЕЛ ВЕЛУР СО ЕЛАСТИЧНА ГОРА ЗА ЛЕСНО ЛИЗГАЊЕ. ЦРНИ ВЕЗЕНИ ОЧИ ЕДЕН НАМИГНУВАЊЕ. 100% ПОЛИЕСТЕРСКИ БЕЛ ВЕЛУР СО РОЗОВ ВЕЗЕН НОС И УСТА. ЛЕОПАРД ПЕЧАТЕЊЕ СО БОЈА НА БОЈА ОДНАДВОР СО СЈАЈНИ ПОЛИЕСТЕРСКИ ВНАТРЕШНИ 3 Д УШИ. ПРЕКЛОПЕНА ТКАЕНА ЕТИКЕТА ВО ЗАДНИОТ БРОЈАЧ. БЕЛА НАЈЛЕКСНА ПОСТАВА И ЧОРАП СО ЛОГО ЗА ПЕЧАТЕЊЕ НА ЕКРАНОТ. РОЗОВА ОБРАТНА НАЈЛЕКСНА НАДВОРЕШНА ЃОН СО ПЛАСТИЧНИ ТОЧКИ. ЛЕСНО БРИШЕЊЕ и ЧИСТЕЊЕ. ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА.

Параметри на производот

Стоката во категоријата