Fastway Приколка 88-00-Флип Автоматски Џек Нога-Црвена

Fastway Приколка 88-00-Флип Автоматски Џек Нога-Црвена

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Приколката Fastway 88-00-6500 Flip Автоматско Дигалка нога е пригоден додаток на поставувањето на приколката. Оваа нога на џек одговара на 2-1/4" рачни или електрични приклучоци со 2 " дијаметар круг или 2" квадратни внатрешни приклучоци. Со продолжување на приклучокот за јазик за 6 инчи, ја подобрува стабилноста и леснотијата на користење на приколката. Со максимална тежина на јазикот од 1.400 фунти и максимален капацитет за подигнување од 4.000 фунти, обезбедува сигурна поддршка. Пакетот вклучува прстен за растојание и хардвер за монтирање, обезбедувајќи процес на инсталација без проблеми. Кажете збогум на чудење што одзема многу време и без напор влечете ја приколката. Fastway ФЛИП Автоматски Џек Нога. Одговара На 2-1/4" Рачни Или Електрични Приклучоци со Кружен Дијаметар од 2" Или 2 " Квадратна Внатрешна Цевка за Приклучок. Го проширува Вашиот Јазик Џек за 6". Максимална Тежина На Јазикот : 1.400 фунти. Максимален Капацитет На Подигнување : 4.000 фунти. Вклучува Растојание Прстен &. Монтажа Хардвер. Заштедете Време &. Напор Секој Пат Кога Ќе Ја Влечете Приколката.

Параметри на производот

Стоката во категоријата