Амстердам Стандардна Серија Акрилна Боја, 500мл, Кобалт Сина Ултрамарин

Амстердам Стандардна Серија Акрилна Боја, 500мл, Кобалт Сина Ултрамарин

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Оваа акрилна боја има густа конзистентност, одлична леснотија и исклучително издржлив филм за боја (средството за врзување се состои од 100% акрилна смола). Не-бледнее и трајно. Цевките се рециклираат. Брзо време на сушење. Гордо изработени Во Холандија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата