Моќ Прозорец Мотор И Регулатор Собранието ЗА Ni Partslink fg Одговара Nissan Altima

Моќ Прозорец Мотор И Регулатор Собранието ЗА Ni Partslink fg Одговара Nissan Altima

Во магацинот.
DEN 997.76
Тековен:

Дизајниран за ое спецификации, до куки за монтирање, столпчиња и кабелски врски; Регулаторите НА Tyc Прозорците се целосно склопени моторни/регулаторни единици подготвени за кавга бесплатно, капка во вклопување. Во јадрото на склопот е високо сигурен електричен мотор, секој дизајниран да одговара НА ОЕ во издржливост и моќност за вашата специфична апликација и, со точни конектори во стилот НА ОЕ - не е потребно спојување на жица.TYC/Родовите не нудат универзални регулаторни мотори; секој регулаторен мотор е дизајниран за секоја специфична апликација, драстично намалувајќи го времето на инсталација и зголемувајќи ја доверливоста.Изберете го вистинскиот Регулатор на Прозорецот; оној што ќе ви обезбеди долгогодишна услуга без одржување. Изберете tyc Бренд Прозорец Регулатор мотори функција нашите анти-нотка безбедносна функција се најде на возила со еден допир, автоматско-прозорци. Технологијата против штипкање открива опструкции и се спушта надолу за да спречи стискање - што може да предизвика повреда.Доаѓа Со Регулатор + МОТОР TYC 660488 Моќ Прозорец Мотор И Регулатор Собранието ЗА NI1350115 Pertslink fg Одговара Изберете : 2002-2006 NISSAN ALTIMA и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата