Континентал Контипроконтакт Цела Сезона П205 65Р 95ТХЛ Патничка Гума

Континентал Контипроконтакт Цела Сезона П205 65Р 95ТХЛ Патничка Гума

Во магацинот.
DEN 1072.00
Тековен:

Континентален Conti Pro Contact P205/65 R15 95 T Xloverview contiprocontact цела сезона гумата од Континентал обезбедува не само извонредно ракување и контрола, туку и можности за голема брзина и влечење во текот на целата година. Гумите за проконтакт имаат аголен дизајн на шарите со уникатно растојание на жлебот што ја зголемува влечната сила во сите сезони. Гумите за проконтакт изведуваат со голема брзина и нудат зголемена отпорност на абење преку издржливи гумени градежни соединенија. Цела сезона влечење. Хидроплан заштита. Перформанси со голема брзина. Големина : P205/65 R15. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2002-06 Тојота Камри ЛЕ 2004 Хонда Спогодба ЛКС 2004-08 Шевролет Малибу ЛС 1994-2001 Форд Мустангот База 2000-01 Тојота Камри СЕ 2005 Шевролет Класик База 1999-2004 Тојота Авалон XL 2013 Форд Транзит Поврзете XLT Премиум 2004 понтијак гранд ам се2 2011-12 форд транзит Поврзете Електрични 2010 форд транзит поврзете Xlt 2004 шевролет класик лс 1992-96 Тојота Камри Xle 1999 форд Бик lx 2005 Понтијак Гранд Ам Се 1995-97 Тојота Авалон xl 1996-97 ФОРД БИК Г 1994-2001 Нисан Максима Гхе 2003-04 хјундаи соната база 2004 Крајслер Себринг ЛКСИ 2005 Хјундаи Соната Гл 1986-89 Мерцедес-Бенц 560сл База 1999-2003 Тојота Солара Сле И Повеќе - Додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток за вклопување За Да Проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата