Речиси Природно. Конусен Топијар Со Урна

Речиси Природно. Конусен Топијар Со Урна

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Еве комбинација која совршено оди заедно. Ова Златно Шимшир и Холи претставуваат некои од природите повеќето геометриски форми, а ние ги составивме во прекрасно изработен топијар. Декоративната урна го комплетира изгледот, кој ќе остане свеж и убав со години без сонце или вода. Идеално парче акцент, совршено и за дома и за канцеларија. Речиси Природно Мешано Златно Шимшир И Холи Топијар Со Урна : Различни текстури. Совршен и за дома и за канцеларија. Димензии на вазна : 10 "H x 7-1/2" W x 7-1/2 " D.

Параметри на производот

Стоката во категоријата