Конаир 77206З Четка За Сите Намени

Конаир 77206З Четка За Сите Намени

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Конаир Сите Намени Кадифена Четка За Допир Кадифе на Конаир четка за сите намени во салон црно и сребро има мека рачка на допир за поудобно држење. Флексибилната основа на перницата го масира вашиот скалп и делува како мини амортизер за четкање без стрес. Влакната со топчести врвови нема да ја заглават или повлечат косата додека се расплетувате и стилизирате. Оваа четка е дизајнирана за нежно отплеткување на влажна или сува коса. Користете го за секојдневно четкање на сите должини на косата или за тој дневен инч100 потези инчи за одржување на косата. Особено добар за густа коса, кадифениот допир создава мазни стилови на средна до долга коса и е одличен за четкање на стилови на коса поставени со ролери. За секојдневно четкање на сите должини на косата, влакната со топчести врвови нема да ја заглават или повлечат косата, Користете за да додадете волумен и да се подигнете на стилови на коса, Идеални За четкање на косата поставена со валјак, рачка со мек допир за удобно држење за секојдневно четкање на сите должини на косата, влакната со топчести врвови нема да ја заглават или повлечат косата, Користете за да додадете волумен и подигнете на стилови на коса,Идеални За четкање на коса поставена со ролери,рачка со мек допир за удобно држење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата