Забава Од Л. О. Л Изненадување

Забава Од Л. О. Л Изненадување

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Вашата девојка ќе го сака Ова Л. О. Л. Изненадување! Предна вратоврска со долги ракави. Ова ќе стане нејзината омилена маичка за носење! Таа може да биде модерна, но удобна со оваа секојдневна маичка. Носете го во секоја сезона и совршено за секоја пригода! Оваа кошула ќе биде нејзината оди на парче во нејзиниот плакар и ќе ги импресионира сите! Резервирајте ја вашата омилена Графичка Маичка со оваа! Таа сигурно ќе се издвои од толпата. Материјал : 40% Полиестер/60% Памук. Грижа : Ладно Миење Во Машина . Земја На Потекло : Увезени. Големина : Достапна во големини 4-16. Стил На Вратот : Вратот На Екипажот. Карактеристики : Л. О. Л. Изненадување печатење. - Мга, Сите Права Се Задржани. Л. О. Л. Изненадувачки Графички Маици за Девојки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата