Двокреветен Кревет, Близнак Аукфа Над Полн Кревет Со Скала, Заштитна Ограда, Рамка За Кревет Со Сива Борова Платформа за Спална Соба, Возрасни

Двокреветен Кревет, Близнак Аукфа Над Полн Кревет Со Скала, Заштитна Ограда, Рамка За Кревет Со Сива Борова Платформа за Спална

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Овој двокреветен кревет е достапен во влечење различни големини на кревети во рамките на еден производ. Целосно искористување на ограничениот простор, овој кревет на спрат ќе ја осветли вашата соба и ќе заштеди повеќе простор за играње. Со цел да се додаде безбедност, скалата е прикачена на креветот и заштитните огради со целосна должина се прикачени на горниот кревет, а наклонетата скала е полесно да се искачи во споредба со исправената скала. ① 2 Кревети на Спрат во 1 : еден кревет со мансарда со двојна големина и еден долен кревет со целосна големина. ② Заштитни огради со Целосна должина : додадете безбедност. ② Наклонета скала : лесна за искачување. ① Кабриолет до 2 одделени кревети ● Потребен Е Склоп Материјал За Опис : борово дрво+Мдф Големина : Близнак над целосна Боја : Бела / Сива Функција : двоен-над-целосен Број На Пакет : 2 Пролетна Кутија : Не е Потребно Склопување : Да Потекло : Виетнам Димензии Целокупната Димензија На Производот : 78.7"Л*55.9"W*62.3"H Димензија На Пакетот : ве Молиме погледнете Ја Спецификацијата Горниот Кревет : 42.4" х 75.9" Долниот Кревет : 55,9"х 78,7" Вкупна Висина : 62,3" ВКУПНА ТЕЖИНА на производот : 134 Фунти Способност за Тежина на горниот кревет : 200 Фунти капацитет за тежина На долниот кревет : 400 Фунти Дебелина На Душекот На Горниот Кревет : 6" Дебелина На Душекот Надолу : 8-10" Кревет Со Двокреветни Кревети, Близнак Аукфа Над Полн Кревет Со Скала, Заштитна ограда, рамка за кревет Со Сива Борова Платформа за спална соба, возрасни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата