WonderWink W Женски Стилизиран V-Вратот Чистење Врвот

WonderWink W Женски Стилизиран V-Вратот Чистење Врвот

Во магацинот.
DEN 223.36
Тековен:

Стилизираниот врат За Чистење V123 wonderwink w123 има изобилство на мода и функција во две од нашите најдобри опции за вклопување. Двата пространи предни џебови комплиментирани од два помали помошни џебови и други скриени прегради во џебовите нудат и мода и функционалност. Силиконскиот Прстен Д нуди симпатичен дополнителен детал што е подготвен да оди на работа за вас или можете да ја користите суптилно поставената јамка за значка за рамо за да ја прикажете вашата значка додека ја држите подалеку од вашиот пат! Отворите за полите нудат дополнителна леснотија на движење во оваа природно растеглива 100% полиестерска ткаенина за целосно удобен врв за чистење со стил. Понудено во Нашето Модерно Вклопување и нашиот омилен плус големина" Вистинскиот плус " што одговара на овој врв за чистење ќе се носи како да е прилагоден само за вас и ќе ве одржува да изгледате и да се чувствувате професионално и удобно во текот на целиот ден. 4 насочната ткаенина за истегнување е целиот полиестер кој држи миење во боја после миење за долготраен и издржлив врв за чистење ќе ви се допаднат годините што доаѓаат! Деталите за шевовите додаваат форма и стил и го спојуваат симпатичниот врв за чистење! Wonder Wink Брендирани Силиконски Прстен |Врвот Вчитување Предните Џебови Со Скриени Алатка Лента Носители Лево Џеб |Две Комунални Џебови над Предните Џебови |Десното Рамо Значка Јамка |Рефлектирачки лента На Задниот Врат |4 Инчен Страна Споеви Отвори На Полите Wonder Wink Брендирани Силиконски Прстен. Врвот Вчитување Предните Џебови Со Скриени Алатка Лента Носители Лево Џеб. Два Помошни Џебови над Предните Џебови. Јамка За Значка На Десното Рамо. Рефлектирачка Лента На Задниот Врат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата