Декмодирајте Внатре. Бело Дрво Фарма Ѕид Часовник

Декмодирајте Внатре. Бело Дрво Фарма Ѕид Часовник

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Декмод 24 х 24 Во. Ѕидниот Часовник на Фармата од бело Дрво е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Овој ѕиден часовник ќе изгледа освежувачки во вашиот простор за живеење инспириран од стилот на фарма кога ќе се прикаже на ѕидовите. Потребна е 1 batt батерија. Батеријата не е вклучена. Оваа ставка бродови во 1 картон. Карактеристики црни numbersпски броеви и црн часовник раце. Механизмот на часовникот молчи. Лесно и подготвено за закачување со Хардвер Д-прстен одзади; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Фарма стил. Подобрете го вашиот дом инспириран од фарма со класичен стил и допир на пријатна привлечност. Овој ѕиден часовник е направен од дрво и стаклени материјали за цврста конструкција. Светло беж природно дрво, бело дрво часовник лице, и црни броеви и часовникот раце. Овој ѕиден часовник се одликува со дрвена и стаклена конструкција инспирирана од фарма со геометриски квадратен дизајн во кружен профил. Кружниот ѕиден часовник на фармата е со димензии 23,7 "Л х 1,5" В х 23,7 " Ч и тежи 2 килограми. Овој ѕиден часовник има кружен профил со мали геометриски квадратни обрасци на лицето на часовникот. Избришете ја со сува крпа. Овој ѕиден часовник е обликуван и прикачен дрво и стаклени материјали за да го формираат дизајнот. Фарма стил. Декмод 24 х 24 Во. Ѕидниот Часовник на Фармата од бело Дрво прави совршен додаток на секој дом.

Параметри на производот

Стоката во категоријата