Crossma 225 60R 99V CHTS-Сите Сезонски Гуми Одговара: - Subaru Crosstrek Погодност , - Џип Cherokee Ширина Плус

Crossma 225 60R 99V CHTS-Сите Сезонски Гуми Одговара: - Subaru Crosstrek Погодност , - Џип Cherokee Ширина Плус

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Гумите Crossmax Touring CT-1 И CHTS-1 се дизајнирани за ултра-премиум перформанси, безбедност и голема километража без премиум трошоци. Современите напредни обрасци на шарите обезбедуваат пргаво управување со возењето и во влажни и во суви услови, но без да ја сочинуваат економичноста на горивото, тишината и удобноста.  Специјализираните дизајни на жлебови и терени ја намалуваат бучавата од патот и ја подобруваат безбедноста при возење. Патнички Автомобил Гуми. Премиум Перформанси и Безбедност. 225/60Р17. Номинална Кал И Снег. 60000 милја газа гаранција. Одговара : 2019-21 Субару Шумар Погодност 2010-12 Субару Пуштање 3.6 Р Премија 2014-18 Субару Шумар 2.5 Јас Погодност 2013-14 Субару Пуштање 2.5 јас Погодност 2011-14 Форд Мустангот База 2012-13 Нисан Нечесните СВ 2006-10 Тојота Сиена XLE 2014-18 џип чироки север 2004-05 Тојота Сиена Xle Ограничена 2020-21 Kia Sportage Lx S 2022-23 џип компас северна 2008 Сатурн Vue Зелена Линија 2015-17 Hyundai Тусон Горивни Ќелии 2011-19 Kia Sportage Lx 2016 џип КОМПАС ширина 2022-23 Субару ШУМАРСКА дивина 2017 џип компас северна 2019-20 Џип Компас Висока Надморска Височина 2010-11 Форд Круна Викторија Лх 2019-20 хјундаи тусон суштински 2011 Нисан Нечесните С Кром 2021 Џип Компас Надморска Височина 2018 Џип Компас Ширина И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во Нашиот Додаток За Вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата