Помлад О. С. Т. - Помлад-Винил

Помлад О. С. Т. - Помлад-Винил

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Различни уметници саундтрак, со песни од : Хилари Даф, Ингрид Мајклсон, Берлин, Леон Бриџис, Лике ЛИ, Зајде Волф Со Руел и други, вклучително и една од сатон Фостер, историјата на хилари Даф. Помладиот главно е сместен во Њујорк и го прикажува личниот и професионалниот живот На Лиза Милер (Фостер), разведена 40-годишна жена со ќерка тинејџерка и неуспешен брак што пропадна поради нејзините поранешни сопрузи зависност од коцкање. Откако 26-годишниот уметник За тетовирање Џош погрешно мисли дека тој и Лиза се на иста возраст, таа смислува план да се пренесе како 20-нешто за повторно да влезе во агеистичката индустрија на издаваштво, подоцна станувајќи асистентка На емпириската глава За маркетинг На Печатот Дијана Пастрмка И спријателувајќи Се Со Келси Питерс, соработник. Помлад / О. С. Т. - Помлад (Тв Серија Саундтрак) - Винил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата