Каролини Богатства BB2884RUG Куче Куќа Колекција Dachshund Црвено Кафеава Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства BB2884RUG Куче Куќа Колекција Dachshund Црвено Кафеава Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Во магацинот.
DEN 367.84
Тековен:

Каролини Богатства Bb2884rug Куче Куќа Колекција Dachshund Црвено Кафеава Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", Машина Перат Мемориска Пена мат кој се одликува раса специфични Дакел уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Оваа Машина Перат Меморија Пена мат е од каролини богатства колекција Куче Куќа Колекција. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата