Машки И Големи Машки Нано Премиум Мек Лесен Дуксер Од Руно, До Големина 3XL

Машки И Големи Машки Нано Премиум Мек Лесен Дуксер Од Руно, До Големина 3XL

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Ханес Н260 Унисекс Возрасни 7.2 мл. Нано Дуксер На Екипажот нано потење се лесни 7,2 унца премиум рингспун памучна мешавина од руно екипаж дизајниран специјално за врвниот љубител на удобност. Екипажот со раглан ракави. В-изрез детали на вратот. Супер меко чувство. Памук/полиестер. М. Гроздобер Греј. Мажи. Ханес. Екипажот. Долг Ракав.

Параметри на производот

Стоката во категоријата