Адтек Машки 11 Западни Работни Чизми Со Камен Со Квадратни Прсти

Адтек Машки 11 Западни Работни Чизми Со Камен Со Квадратни Прсти

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Работете во стил и удобност со 8" Плоштад Пети Каменувана Западна Чизма Од Адтек. Камената боја изгледа уникатно без да биде гласна. Удобно и издржливо Со Конструкција На Гудјер, шиење со двоен ред и ортотска отстранлива амортизирана влошка. Двоен Ред Заварување Шиење СТП Ортотски Отстранлив Амортизиран Влошка Лизгање И Надворешен Ѓон Отпорен На Масло Стокман Пета Рака Издлабена Квадратен Прст 3/4 Goodyear Велт Изградба. Каменувана Превртена Кожа. Двоен Ред Заварување Шиење. Стп Ортотска Отстранлива Амортизирана Влошка. Надворешен Ѓон Отпорен На Масло. Стокмен Пета.

Параметри на производот

Стоката во категоријата