Водоотпорен Капак На Бродот, Покривка За Приколка Од 20'-22', Ширина На Зракот до 106 Покривка На Трупот Тешка 210д Полиестерска Покривка За Прицврстување ОД Морско Оддел

Водоотпорен Капак На Бродот, Покривка За Приколка Од 20'-22', Ширина На Зракот до 106 Покривка На Трупот Тешка 210д Полиестерска

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Опис На Производот. 20-22 Нога Против Трупот Брод Покритие. Нашиот капак на бродот е изработен од издржлив материјал од морски степен со пвц облога; тој е отпорен на вода и отпорен на кинење, одржувајќи го вашиот брод заштитен од прашина, дожд, снег и сонце, значително намалено предвремено стареење на пловењето. Најдобар партнер за вашата јахта. . . 210д 3 Слој Материјал. Нашиот водоотпорен капак на бродот е изработен од ПОЛИЕСТЕРСКИ материјал СО висока цврстина 210Д за потрајни, отпорни на гребење, отпорни на солзи и против УВ зраци. . Заштита На Сите Сезони. Капакот на бродот 20-22 стапки може да го заштити вашиот брод од дожд, снег, ветер, измет од птици, сок од дрвја и прашина. Исто така, го блокира ултравиолетовото зрачење со својата анти-УВ завршна обработка. . Засилени Ремени лесно е да се издржи кинење, избледување, мокрење и ладно пукање. Тоа може да го задржи вашиот брод во состојба. Водоотпорен Брод со должина до 20 стапки-22 стапки и ширина на зракот до 106 инчи. Капакот е совршен за складирање чамци, прицврстување и приколка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата