Фримен Ц Бут Зацврстувачки Лосион За Тело, Мед Бадем, 15. оз

Фримен Ц Бут Зацврстувачки Лосион За Тело, Мед Бадем, 15. оз

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Фримен Ц Бут Зацврстувачки Лосион За Тело, Мед Бадем, 15,7 мл ; УПЦ : 072151801430 Лосион за Тело, Зацврстување, Мед Бадем. Едноставно. Природно. Доверлив. Слаткото задоволство што го сакате е тајната за поцврста, помазна кожа! Овој луксузен лосион богат со антиоксиданси ја потопува кожата во влага, помагајќи да се разгори поцврст, потониран изглед. Природно хранливиот мед и бадем брзо се апсорбираат за завршница без маснотии-обезбедувајќи помлад изглед, посјајна кожа со природна мазност. Без парабени, сулфати, минерално масло, нафта. Не се тестираат на животни. Произведено во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата