Учида Маркер За Ткаенина, Широк, Кафеав

Учида Маркер За Ткаенина, Широк, Кафеав

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Овој постојан маркер е одличен за украсување облека, перници, змејови, едра или која било друга ткаенина. Прилагодете подароци, креирајте уметност за носење и богатства за продавници за штедливи производи. Мастилото се суши веднаш, така што вашата работа нема да се размачка или размачка, и откако ќе завршите, вашиот проект е подготвен за носење, подарок или приказ; не е потребно парење или пеглање. Отпорен на бледнее за долготрајна боја. Нетоксични. Пријатно миризлив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата