Отворено Тв Покритие 50 до 52 Универзален Водоотпорен Заштитник-Црно

Отворено Тв Покритие 50 до 52 Универзален Водоотпорен Заштитник-Црно

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Без разлика дали ќе одлучите да ставите телевизор на двор, надворешна палуба или покрај базен, овој капак НА ТВ-ОПРЕМА КОХМО обезбедува цела сезона заштита за ВАШИОТ вреден ТЕЛЕВИЗОР со рамен панел. Дизајниран да ги издржи суровите услови од тропскиот север до поладниот југ, можете лесно да знаете дека ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР е заштитен во текот на целата година од прашина, инсекти, УВ Зраци, мраз и кондензација со телевизиска обвивка. Нашата телевизиска корица е изработена од уникатен материјал кој му овозможува да "дише" додека чува вода, ветер и влага. Ова значи дека мувлата и влагата не се таложат под капакот поради промената на температурата или влажноста на околината. КАКО резултат на ТОА, ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР не е оштетен и не работи поради "потење". Помека внатрешна постава и практичен џеб за далечински управувач значи дека имате идеален капак за да овозможите ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР да биде заштитен 365 дена во годината! Заштитете го вашиот телевизор за да се осигурате дека вашата опрема е подготвена за употреба во секое време-во зима или лето! НАПРАВЕТЕ ДА ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО дури и кога моќта не е вклучена! Заштитете го Вашиот Скапоцен ТЕЛЕВИЗОР Со Серија На Тв-Капак На ХОМО. ДИМЕНЗИИ : 50.5"L x 5"W x 32.5" H. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен СО LED, LCD И Плазма Телевизори 50 до 52 инчи. ТЕЖОК, ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Цела Година Заштита! 500х300д Полиестер со Висока Густина со Висока Еластичност, Водоотпорен Пвц Слој ќе Се Спротивстави на Сите Временски Услови. ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ : 3 Насочни Клапи на задниот дел лесно се вклопуваат во речиси секој ѕиден држач плус Водоотпорен Џеб за Далечинско Управување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата