Богатствата НА каролина CK3586GF Црно Бел Бул Териер Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Богатствата НА каролина CK3586GF Црно Бел Бул Териер Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Во магацинот.
DEN 127.84
Тековен:

Богатствата НА каролина CK3586 GF Црно-Бел Бул Териер Добредојдовте Знаме Градина Големина Мал, разнобоен Црно-Бел Бул Териер Добредојдовте Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела на Бик Териер. Одличен подарок за сопственик на бик териер. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата