Адтек Женски Пвц Слајд Сандали

Адтек Женски Пвц Слајд Сандали

Во магацинот.
DEN 493.44
Тековен:

Удобни сандали кои можат да одат насекаде. Лесен за носење и лесен. Дренажни дупки за употреба на вода. Лесен за чистење и совршен за секоја случајна пригода. Пвц Амортизиран Надворешен Ѓон со странични Дренажни Дупки. Опуштено Вклопување и Лесно За Носење. Флексибилен и Свитлив. Лесно За Чистење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата