Ступел Индустрии Земја Млеко Калај Букет Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Керол Робинсон

Ступел Индустрии Земја Млеко Калај Букет Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Керол Робинсон

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Димензии : 36 х 1,5 х 36 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,5 х 17 Големи : 24 х 1,5 х 24 Х-Големи : 30 х 1,5 х 30 Преголеми : 36 х 1,5 х 36. Уметничкото Дело Се Однесува На : Сликарство; Тегла; Растение; Вазна; Цветен Аранжман; Цвет; Цветен; Букет, Здравец. Дизајн На керол Робинсон

Параметри на производот

Стоката во категоријата