Момчиња 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

Момчиња 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка јака, дупки за раце и етикета за вратот без ракави, етикета За следење На етикетата ханес Бојс 5.2 мл. Удобностмек Памучна Маица 5480 (2 ПАКУВАЊЕ).

Параметри на производот

Стоката во категоријата