Seagate Експанзија 8TB Надворешен Хард Диск HDD-USB 3.0, Со Спасување Податоци За Обновување Услуги

Seagate Експанзија 8TB Надворешен Хард Диск HDD-USB 3.0, Со Спасување Податоци За Обновување Услуги

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Seagate Експанзија 8 TB Надворешен Хард Диск HDD-USB 3.0, Со Услуги За Обновување На Податоци За Спасување (STKP8000400) лесен за употреба десктоп хард диск-едноставно приклучете го адаптерот за напојување и USB кабелот. Брзи трансфери на датотеки СО USB 3.0. Повлечете и испуштете заштеда на датотека веднаш надвор од кутијата. Автоматско препознавање На Компјутерите Виндоус И Мек за едноставно поставување (Реформатирање потребно за употреба Со Временска Машина). Уживајте во мирот на умот со вклучената ограничена Гаранција И Услуги За Обновување На Податоци за Спасување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата